O Seleně Gomez

18. dubna 2011 v 15:13 | LucC |  Biography
Ano! Píšu tady o Seleně.. o všem, ale kdo vůbec Selena je? Pro ty, co to neví(i když těch je podle mě mááálo!:D)

Selena Marie Gomez, další mladá herečka, zpěvačka a textařka, která dokázala v posledních letech pořádně prorazit. Je to její krásou, nebo talentem? Obojím! U této slečny je možné všechno…

Selena Gomez se narodila 22. července 1992 v Grand Prairie ve státě Texas. Její otec Ricardo Gomez pochází z Mexika, matka Mandy Teefey, bývalá divadelní herečka, je z poloviny italského původu. Jméno dostala po zpěvačce Seleně.
Seriálové začátky
Svoji hereckou kariéru zahájila ve svých sedmi letech rolí v dětském televizním seriálu Barney & Friends. Získala roli Gianny v sedmém a osmém pokračování seriálu. Účinkovala také v různých reklamních spotech pro firmy Walmart, Hasbro a T.G.I. Friday's. V roce 2003 získala malou roli v rodinném snímku Spy Kids 3D. Objevila se i v televizním filmu Walker, Texas Ranger: Falešné obvinění. Ve stejném roce získala i svou první hlavní filmovou roli, když se objevila ve krátkometrážním Brain Zapped.
V roce 2004 ji objevila společnost Disney v rámci prvního celosvětového castingu. Účinkovala v seriálu Sladký život Zacka a Codyho jako Gwen, ve třech epizodách seriálu Hannah Montana jako Mikayla. V roce 2007 vyhrála casting pro roli Alex Russo v seriálu společnosti Disney Kouzelníci z Waverly, jehož premiéra se uskutečnila v témže roce.
Během roku 2008 účinkovala v animovaném filmu Horton a v pokračování filmu Moderní popelka s názvem A zase jedna popelka. Ve stejném roce vyhrála casting pro roli Carter do filmu Program na ochranu princezen.


Selena v roli zpěvačky
Ještě stihla podepsat nahrávací smlouvu s Hollywood Records a nazpívala písně k soundtrackům Tinker Bell, A zase jedna popelkaa Kouzelníci z Waverly. Její kapela Selena Gomez & Scene vydala své debutové albumKiss & Tell dne 29. září 2009. Obsahuje hity jako Tell me something I don't know, Naturally a Falling Down.
Díky odstěhování z Texasu do Kalifornie v roce 2004 se stala členkouDisney Friends, kde se seznámila s Demi Lovato . Staly se z nich nejlepší přítelkyně a zahrály si společně v Programu na ochranu princezen.
Selena miluje zpěv, roztleskávání, měří 165 cm a v roce 2009 nazpívala klip Send it on společně se svými Disney přáteli: skupinou Jonas Brothers, Miley Cyrus a Demi Lovato. Píseň se vyhoupla na první příčky hudebních žebříčků.

 


Anketa

Click please ^_^

_Yes_ ^_^

Komentáře

1 $ MisS. MiX $ $ MisS. MiX $ | Web | 18. dubna 2011 v 15:30 | Reagovat

Ahoj! Už začala SONC na mém blogu www.mix.blog.cz, tak si začni schánět hlásky, první kolo končí 23.04.2011 :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama