Rozhovor pro Viva

2. května 2011 v 14:25 | Selly« |  News


Viva:Tvůj táta je Mexičan, jak blízká je ti mexická kultura a co máš z toho nejraději?
Selena:Miluji,jak je mi blízká rodina.Každou neděli jsme spolu a jsme,kdo jsme,takže si myslím, že jsem v tomto po tátovi.


Viva:Jaké je tvé tajemství stát dál od problémů,jako nemít ráda jiné celebrity?
Selena:Je to tím,že se stýkám s úžasnými lidmi.Mám naprosto skvělý tým,jsou to úžasní přátelé a skvělá rodina.Je to celé o tom,dobře se pobavit a protože můžou být lidé někdy ohromující, musíte se ujistit, že jsou na vaší straně ti správní lidé.
Viva:Cítila jste někdy, že tvé slávě něco chybí?
Selena:Ne, ne.Jsem úplně normální.Procházím stejnými věcmi, jako jiní 18-ti letí.Je tam jen malý rozdíl.
Viva:Je milion dívek a mladých žen,které chtějí být jako ty,cítíš nějaký nátlak, že musíš být dobrým příkladem?
Selena:Nevím, jak na tuto otázku odpovědět. Myslím, že nikdo vám nedá manuál,jak být v byznysu nebo na tomto světě.Takže si myslím,že mám ty nejlepší fanoušky na světě a nikdy bych nechtěla udělat nic,co by je zklamalo nebo zranilo.Chci jim ukázat, že nejsem dokonalá,dělám chyby,jsem člověk,ale zkouším být tak dobrá,jak jen to jde.
Viva:Jakou radu bys chtěla dát mladým lidem, kteří chtějí jednoho dne být jako ty?
Selena:Jestli chcete hrát nebo zpívat, musíte se ujistit, že je to opravdu vaše vášeň. Nemůžete dělat v byznyse takové bláznivé věci, když to nemilujete.Cokoliv v životě děláte,tak se ujistěte,že důvod proč to děláte je to,že to máte rádi.
Viva:Jedna s cen slávy je,že lidé o vás chtějí vědět vše,jak si s tím poradíš?
Selena:Je to trochu divné a nepohodlné,když například jdete ven s přáteli a lidé chtějí vědět, kde jste a co jste jedli.Nemyslím si,že je to normální a snažím se se na to nesoustředit.
Viva:Také pracuješ s UNICEF, proč jsi se rozhodla s nimi spolupracovat?
Selena:Pracovat s UNICEF bylo něco,co se zdálo velmi přirozené,protože pracuju v dětské show a oni se mě ptají,co dělat a jak přestat.Tolik miluji tu organizaci a také to dělají pro děti.Takže s nimi mám spojení a během roku se mě zeptali,jestli pro ně nechci pracovat.Byla to úžasná zkušenost se skvělou lidskostí.
Viva:Jak důležité je pro tebe,aby byl tvůj hlas slyšet zvlášť pro mladší generace?
Selena:Nejdůležitější věc je být částí charity nebo vědět jak pomoci.Neměla jsem ponětí,co se dělo na celém světě a je skvělé žít ten proces s mými fanoušky.Když jsem jela do Ghany,nafotila jsem fotky pro mé fanoušky,takže se mnou mohou žít tu zkušenost a myslím si,že to je jedna z nejlepších věcí.
Viva:V dalším aspektu tvé kariéru,Kouzelnících z Waverly,budete končit.Co si myslíš o zavírající se kapitole tvého života?
Selena:Vyděsilo mě to a jsem nervózní,protože jsem to prožívala poslední čtyři roky mého života,takže nevím,jak bez toho budu žít,ale vím,že to je něco,co musím.
Viva:Jaká byla zkušenost s natáčením druhého filmu podle seriálu?
Selena:Vlastně, nebudeme dělat film,takže jsme nic nenatáčeli.
Viva:Jako součást mladých Disney hvězd spoléháte se na sebe navzájem v dobrém i zlém?
Selena:Jistě,je to život,jako ve škole a musíte počítat se vším a nejdůležitější je láska a podpora navzájem.
Viva:Minulý rok,jsme měli v Costa Rica Jonas Brothers a Demi Lovato a v květnu tam bude poprvé představena Miley Cyrus. Máte v plánu jet tam někdy se součástí turné?
Selena:Doufám v to. Bylo by to opravdu úžasné.
Viva:Jaká je tvá zkušenost s publikem v Latinské Americe?
Selena:Měla jsem koncert v Santiagu a další v Argentině a bylo to úžasné. Fanoušci byli úžasní a byla to opravdu nádherná zkušenost.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama