HL: Miley, měla by ses naučit od Seleny Gomez!

22. června 2011 v 20:17 | Selly« |  News
Na webových stránkách Hollywood život se objevil komentář k velké změně, že Miley Cyrus trpí od začátku své kariéry, připnout zpěvák a porovnejte ji s Selenou. Přečtěte si:
Miley - proč chcete odstranit všechny staré fanoušky Hannah Montana? - To je obrovská chyba.
Poté, co si právě zaznamenaného své show, zdá se, že jste udělali vše pro vypnutí image "velkého modelu", že všechny rodiče a děti viděly ve vás. Ty prakticky cenzurován klipu ke svému publiku vůbec.
Byl jste v sexy korzetu a černé boty nad kolena "nelze přemoci" a simulace pegações s muži a ženami v jejich video a na jevišti.
Poté, co jeho video kouření Salvia, případy, kdy jsi odešel bez podprsenky a tetování. Teď si děláš turné na Dálný východ a Austrálii s kraťasy a podvazkový pás kůže, kožené podprsenky a břicha ven.
Vážně Miley - Máte jen 18! Nemusíte růst tak rychle, nebo přijít o mladší fanoušky tak rychle.
Naučte se Selena Gomez. Má 18 let, ona je teen hvězda a má vrchol hit, "Kdo říká," se chystá na debut film, Monte Carlo , a je populárnější než kdy jindy. A dělá to všechno aniž by se záškuby, "ukazuje" prsa kolem, simulovat sex, nebo neúctu své publikum.
Miley - Říkal jsi, že nechtěla být modelkou a ty, které se zcela jasně svými činy. Ale já vám říkám, že je směšné se dostat pryč od publika jste dosáhli.
Selena Gomez se stará o ní tolik fanoušků , že sdílená všechny podrobnosti o jeho "záhadné" nemoci s nimi a řekl jim, že je OK. Řekla, že přijala, a který má být vzorem i pro jejich mladší fanoušky. Jeho píseň "Kdo říká" , kterého se prodalo 844.000 kopií po celém USA, tak daleko, a jeho hudba se hovoří o ztrátě sebevědomí.
A pokud chcete vědět, oni (fanoušci) dávají výměnou žádnou podporu pro to.Předpovídám, že i po Wizards of Waverly Place provedení - Selena Gomez bude velká hvězda, a ne-nesmysl.
Nepřekládala jsem to ... je to moc dlouhé :) tak si to přečtěte :) Je to divné :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama