Červenec 2011

The end.

31. července 2011 v 13:27 | Selly«
Sorry, ale už mě to fakt nebaví .. Selena sem, Selena tam.. Sel tamto i ono .. Už prostě končím. Teď jsem byla na táboře a hodně věcí jsem si uvědomila. Moc se omlouvám, ale už jsem se rozhodla. Sb přečtěte si to samy a klidně si mě vymažte. Prostě končím. Bye.

Selena gives the best example for children

24. července 2011 v 12:00 | Selly« |  Charts
PŘEDNASTAVENÝ ČLÁNEK
Na internetu se objavil žebříček Disney hvězd (ženských), které dětem dávají největší příklad. BSelena je první!!
1.Selena Gomez
2.Bridgit Mender
3.Demi Lovato
4.Bella Thorne
5.Miley Cyrus

English camp ^^

23. července 2011 v 15:56 | Selly«
Ahojky :) Tak je tu poslední článek ;) Zítra jedu s kamarádkou na anglický tábor, takže tu celý týden nebudu .. docela se těším, ale zároveň dost bojím :D Je to můj 1. tábor, že :D Byli jste někdo na tomto táboře? Mějte se hezky a užívejte si prázdniny.. Nejsme ani v půlce ;)
____________________________________________

AYWR má Zlatou desku!

23. července 2011 v 10:37 | Selly« |  Charts

A je to tady! A YEAR WITHOUT RAIN získalo zlatou desku! Toto je v pořadí 2 zlatá deska Seleny hned po Kiss & Tell, kterou získala minulý rok na své narozeniny. Zlatou desku Seleně předal Ken Bunt z Hollywood Records. Po celém světě se prodalo 500.000 kopií AYWR!

____________________________________________________
(gomez-source.com)

Scan z časopisu Latina

23. července 2011 v 10:31 | Selly« |  Scans
Scan ze zahraničního Latina magazínu, kde byl otisknutý malý rozhovor se Selenou.

Překlad je v celém článku (gomez-source.com)
____________________________________________________

22. červenec→ Seleně je 19!

22. července 2011 v 13:38 | Selly« |  Biography

Pravděpodobně všichni víte, co je dnes za den :) .. Je 22. července, což znamená, že má naše Selena 19. narozeniny!! :) Tímto bych jí chtěla popřát všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, co nejvíce úspěchů a ať je pořád taková, jaká je teď .. jsem ráda, že mám blog zrovna o ní, protože je to úžasná osoba s velkým srdcem .. Přečtěte si všechny články o její pomoci dětem. :) Nebudu to tady nějak rozepisovat .. prostě Happy Birthday Selena♥


Nový lay :)

22. července 2011 v 8:15 | Selly«
Mám nový letní lay od Maggie* ..je moc pěkný, děkuji :) jak se líbí Vám? ;)
____________________________________________

KONTROLA AFFS + NÁBĚR !!

21. července 2011 v 13:19 | Selly«
Je tu další kontrola Affs :D Dlouho jsem tu nebyla a dost lidí si mě přidalo, takže nevím teď, kdo je mým sb a kdo ne :D je to zase neohlášené .. A beru i nová Affs:
1. Přezdivka
2. Blog

Pro nová Affs:
1. Přezdívka
2. Blog
3. Oznámkuj můj blog jako ve škole ;)

Čas máte do 30.7. 2011 ;)

Od neděle anglický tábor :)

21. července 2011 v 10:15 | Selly«
Ahojky lidi♥ Moc s eonlouvám, že tu teď moc nejsem :/ Teď zrovna jsem u babičky takže to asi všichni znáte :D můžu tu být vždycky jen chvíli a to se mi nechce přidávat :D Takže se Vám omlouvám... A ještě něco.. v neděli jedu se svou kamarádkou na týden na anglický tábor :) Takže tu taky nebudu.. ale doufám, že něco ještě do té doby přidám! :)
Užívejte prázdnin ^^

Moje hodnocení 01

19. července 2011 v 12:30 | Selly«
Ahojky :) Kiki ツ mi ohodnotila blog: Promin, ale moc hodnocení nechápu .. Např. ten lay .. co je na něm špatného? Dělala ho moje wardrobe a mně přijde moc pěkný! Prostě toto nechápu a ještě články.. já vím, že nemáš blog o celebritách, takže pravděpodobně nevíš co a jak.. ! Ano, máš pravdu.. články kopíruji, ale ze zaraničních stránek.. a fotky?! Mám snad běhat za Sel s foťákem?! :D

Layout: Je pěkný, ale má to menčí zádrhel!!!! 10 bodů
První dojem:Hrozný, ten Lay snad byl předělávaný či co... protože menu je jinak a s tránka taky.. myslím že toho nedělal profesionál!!!! 5 bodů
Aktivita blogu: Chodíš každý den několikrát a přidáváš hodně článků 10 bodů
Články: Nebudu to komentovat neboť já na celebrity nejsem takže, protože ty články jsou kopírované, fotky nejsou tvoje..promiň.... kopírování nesnáším 5 bodů
Přehlednost: Jednoduché a přehledné ;-) 10 bodů
Návštěvnost: Máš ji fajn ;-) 10 bodů
Celkem: 50 /60 bodů = no, chtělo by to zlepšit ;-) !!!!!
Jinak ale moc děkuju ;)


Kouzelníci na Webu!

18. července 2011 v 21:25 | Selly« |  Projects
Na českém Disney Channelu byl odstartován 6 Týdenní Herní Maraton: Kouzelníci na Webu. Během šesti týdnů si můžete každý týden zahrát novou skvělou hru na téma kouzelníku z Waverly. Čeká na vás spousta odměn! Za 2.500 bodů si můžete stáhnout tapetu Kouzelníku a za 5000 bodů se můžete přihlásit do slosování o herní konzoli Kouzelníků! Tak neváhejte a naštivte Tyto stránky! Nezapomeňte sledovat Disney Channel, protože vysílají reklamy se Selenou :)

gomez-source.com


Zahájení PROJEKTU "The Voice" v dětské nemocnici

18. července 2011 v 12:32 | Selly« |  Projects

Selena SE včera (15.07.) Zúčastnila zahájení PROJEKTU HLAS V Nemocnici jsem Filadelfii . Projekt pořádal Ryan Seacrest . Děti budou mit v Nemocnici multimediální centrum, kde budou moci mit Hosty rozhlasových pořadů, blogy dokonce i vysílání v uzavřeném okruhu nemocnice. Selena nebyla jediným hostem, Kdo SE zúčastnil. Mezi dalšími Hosty BYL Entry. Joe Jonas . Uložila jsem vam 6 HQ a 2 MQ fotografie, které si můžete prohlédnout v galerii. Podívat se SE Muze na video které pod tímto textem JE.

Zrušit blog nebo jen pozastavit na delší dobu?

17. července 2011 v 18:17 | Selly«
...
nadpis mluví za vše.. Ještě nejsem rozhodnutá, ale vidím to asi na dlouhodobé pozastavení..! Zjistila jsem, že Seleny písničky jsou dokonalé.. strašně se mi líbí, ale moc mě o ní nebaví články.. Co dělá každý den.. na každém kroku. Chápete? Mám svůj život a toto mě připadá jako kdybych měla dva :D Já a Selena :D ..
A také jsou prázdniny.. Jsem skoro pořád pryč. Za týden jedu na tábor pak na dovolenou do Trecka.. nemám čas.. ještě nevím, rozmyslím si to.

Jsem zpět!

17. července 2011 v 10:28 | Selly«
Ahojky :) jsem doma! Bylo to úžasné.. korály, ryby:) no dokonalost! Pak sem asi dám nějaké fotky ;)
A ještě něco.. všimla jsem si, že hodně Affs měla kontrolu a smazaly si mě, protože jsem se nezapsala! Ale já psala,že tu nebudu, ať mě vynechte! Tak si to prosím rozmyslete ;)
Jinak co vy a prázdniny? :)


‘Nobu’ Night Out In London

7. července 2011 v 9:33 | Bartíí |  Paparazzi
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Více fotek ZDE